When sunbeams shine

Izbaudiet pavasara un vasaras siltumu, bet, sauļojoties, esiet prātīgi! Piemērotākā sauļošanās laika, ilguma noteikšanu un citus vērtīgus padomus aizsardzībai pret sauli Jūs atradīsiet šeit. Priecīgu vasaru!

Kad spīd saules stari

Tiklīdz sāk spīdēt pirmie pavasara saules stari, mēs nometam savu apģērbu un baudām jauniegūto brīvību. Tā ir brīvība – beidzot valkāt plānu, vieglu apģērbu! Bet atcerieties, ka bērnu āda ir ļoti jutīga, un to nedrīkst pakļaut pārāk lielai saules gaismas ietekmei. Piemērotākā sauļošanās laika, ilguma un atrašanās ēnā noteikšana ir absolūti labākā  aizsardzība pret sauli gan visiem līksmajiem mazuļiem, gan arī Jums.

  • Padomi atbilstošai aizsardzībai pret sauli Jums un Jūsu bērniem:
  • Zīdaiņus nedrīkst pakļaut saules gaismas vai pārmērīga karstuma ietekmei. Viņus var aizsargāt ar saulescepurīti, saulessargu un attiecīgu apģērbu. Ja Jūs esat ārā dienas vidū, maksimālai aizsardzībai mēģiniet sēdēt zem saulessarga un zem kāda koka. Pārliecinieties, ka bērnu ratiņos nav pārāk karsts.
  • Rotaļājieties ārā no rīta un pēcpusdienā. Laikā no plkst. 11 rītā līdz plkst. 15 pēcpusdienā izvairieties atrasties saulē ilgstoši, jo tad saules intensitāte ir vislielākā. Tā ir taisnība pat mākoņainās dienās.
  • Uzklājiet regulāri saules aizsargkrēmu uz atklātas ādas, un lietojiet visvairāk tādu ūdens izturīgu krēmu, kam ir augsts SPF un ko Jūs varat iegādāties.
  •  Atcerieties, ka saules ietekmes pakāpe ir vienāda neatkarīgi no tā, vai Jūs spēlējat futbolu, pastaigājaties vai rotaļājaties pludmalē.
  • Valkājiet gaišu kokvilnas apģērbu no blīva auduma, ar garām piedurknēm un bikšu starām.
  • Brīvdienās saulainās vietās, ja Jūs ilgstoši esat saulē, Jums jābūt ļoti uzmanīgam. Papildu aizsardzībai uzklājiet saules aizsargkrēmu uz sejas, rokām un pārējās ādas, ko neapklāj apģērbs.
  • Ja esat ūdenī, izmantojiet pret UV stariem aizsargājošu peldkostīmu un saulescepurīti ar UV aizsardzību.

Novēlam Jums un Jūsu līksmajiem mazuļiem brīnišķīgu vasaru!

Saistītās preces:

Pret sauli aizsargājošs peldkostīms

Sega gulēšanai ēnā

Saulescepurīte/cepure

Apģērbs ar garām piedurknēm