Tieši lietus laikā

Kad debesis “atveras”, lietus gāž straumēm un pasaule pārveidojas par milzīgu dubļu peļķi, apģērbs ir tā lieta, ko patiešām var pārbaudīt. Taču mūsu ūdensnecaurlaidīgais apģērbs iztur šādas pārbaudes ar krāsām, kas var noplukt. Šeit ir daži padomi un informācija!

Tieši lietus laikā

Kad debesis “atveras”, lietus gāž straumēm un pasaule pārveidojas par milzīgu dubļu peļķi, – tad, protams, arī visjautrāk ir spēlēties ārā. Un šādā laikā apģērbu patiešām var pārbaudīt.

Pret vēju un lietu izturīgs apģērbs

Polarn O. Pyret kolekcijās ir pret vēju izturīgas un ūdensizturīgas virsbikses un jakas ar līmētām vīlēm no izturīgiem materiāliem, kas elpo. Jebkurš no šiem apģērba gabaliem lietainu dienu padara jautru, un tā beidzas laimīgi siltumā un sausumā.

Mūsu apģērbu, kas izturīgi pret vēju un lietu, ūdensnecaurlaidības novērtējums pārsniedz 10000 mm. Ūdensnecaurlaidīgs apģērbs tiek vērtēts, izmantojot ūdens kolonnu, kas norāda, kādu ūdens spiedienu apģērbs spēj izturēt, pirms tajā sāk sūkties mitrums. Apģērbu ar ūdensnecaurlaidības novērtējumu, kas atbilst vismaz 2000 mm, var saukt par ūdensizturīgu, ja tam ir līmētas vīles. Labam funkcionālam elpojošam apģērba gabalam jāspēj izturēt spiedienu, ko rada 10000 mm augsta ūdens kolonna.

Mūsu biksēm ir noņemamas un regulējamas lences un staras ar iestrādātām locījumu vietām kustību ērtumam. Jostasvieta un staru gali ir regulējami, un elastīgās pēdu gumijas rada pārliecību, ka bikses paliks savā vietā un “nebrauks” uz augšu. Pēdu gumijas tiek noturētas vietā ar pogām, un tās var viegli nomainīt, ja nepieciešams. Virsbiksēm sānos ir rāvējslēdzējs, lai padarītu apģērbšanos un noģērbšanos iespējami ātru un vienkāršu. 3M atstarotāji nodrošina 360 grādu saskatāmību.

Apģērba kopšana

Mazgājiet savus apģērba gabalus, kas izturīgi pret vēju un lietu, ar iekšpusi uz āru un aizvērtu rāvējslēdzēju un līplentēm, lai pasargātu atstarotājus un apdari. Apģērba gabalus, kas izturīgi pret vēju un lietu, var žāvēt veļas žāvētājā zemā temperatūrā. Šo apģērbu nevajadzētu žāvēt veļas mašīnā. Noslaukiet apģērbu ar mitru drānu, un nemazgājiet to pārāk bieži veļas mašīnā. Veļas mazgājamās mašīnas samazina auduma spēju atgrūst netīrumus un ūdeni. Pēc dažām mazgāšanas reizēm Jūs varētu vēlēties atjaunot ūdensizturīgos apģērba gabalus, lai saglabātu to izturību pret ūdeni.

Tradicionālais lietus apģērbs

Polarn O. Pyret piegādā arī tradicionālo lietus apģērbu ar līmētām vīlēm, ko var cieši savilkt. Mūsu tradicionālā lietus apģērba ūdensnecaurlaidības novērtējums ir aptuveni 8000 mm, un tam ir ļoti gluda virsma, kas viegli tīrāma.

Polarn O. Pyret tirdzniecībā ir tradicionālās lietus jakas un lietus bikses ar atbilstošām lietus cepurēm un lietus cimdiem no tiem pašiem materiāliem.

Lietus biksēm ir regulējamas lences un elastīgas gumijas zem pēdām. Protams, ir arī atstarotāji gan apģērba priekšpusē, gan aizmugurē.

Lietus jakai ir mīksta flīsa odere apkakles iekšpusē un 360 grādu atstarojoša josla gar visu jakas apakšmalu, lai nodrošinātu Jūsu saskatāmību tumsā.

Mūsu lietus cepurēm ar apmali ir mīksta flīsa odere kakla aizmugurē un uz ausīm, un atstarojošs logotips Polarn O. Pyret uz apmales. Mūsu lietus cimdiem ir garas, ūdensizturīgas aproces un elastīga gumija pie plaukstas locītavas, lai neļautu cimdus nozaudēt.

Apģērba kopšana

Tradicionālais lietus apģērbs kalpo vislabāk, ja to mazgā tikai laiku pa laikam. Mazgājiet tradicionālo lietus apģērbu ar iekšpusi uz āru un ātri izžāvējiet. Ja Jūs tradicionālo lietus apģērbu žāvējat veļas žāvētājā , izmantojiet zemas temperatūras iestatījumu. Tradicionālo lietus apģērbu nevajadzētu žāvēt veļas mašīnā.

Ja apģērbā sūcas ūdens

Dažreiz ūdens var sūkties cauri no kaut kā cita, nevis caur pašu audumu. Ūdens var pilēt, piemēram, zem apkakles vai aprocēm, kas padara virdrēbju iekšpusi mitru. Dažreiz kondensāts var rasties arī apģērba iekšpusē, ja tas ir pārāk ciešs un neizvada ārā mitrumu, kas veidojas, kad Jūsu bērns ļoti aktīvi spēlējas.

Ja Jums ir aizdomas, ka ūdens ir izsūcies cauri audumam, neesot pārmērīgam ūdens spiedienam, lūdzu, sazinieties ar tuvāko veikalu, lai mēs varētu apskatīt šo apģērbu. Mūsu mērķis ir pārliecināties, ka mūsu klienti vienmēr ir apmierināti, un, ja Jūs neesat apmierināts, mēs darīsim visu, ko varam, lai to novērstu.

 

Saistītās preces:

Virsjaka

Virsbikses

Tradicionāla lietus jaka

Tradicionālas lietus bikses

Lietus cepure

Lietus cimdi