Keep it under the hat

Rudens, ziema, pavasaris vai vasara – galvassegai jābūt visa gada garumā! Šeit ir daži padomi par cepurēm un cepurītēm katrai sezonai.

Saglabājiet tos kopā ar cepuri

Pareizās cepures atrašana ir noslēpums. Bērniem, kuri kustas ļoti daudz un saglabā siltumu, nav nepieciešama tik bieza galvassega kā bērniem, kuriem ir vēsi vai kuriem patīk sēdēt pat tad, kad viņi spēlējas. Novērojiet, kā Jūsu bērns spēlējas un mugurpusē pataustiet viņa kaklu, lai noteiktu, vai tas ir silts vai auksts, – tas dos Jums priekšstatu par viņa ķermeņa temperatūru.

Rudens un ziema

Plānāka cepurīte ir vislabākā, tāda ir arī aukstuma cepure, kas sedz arī daļu no sejas; tā papildināta ar cepuri, kas izturīga pret vēju. Lai piekļūtu gaiss, ja vajadzīgs, Jūs varat noņemt cepuri, kas izturīga pret vēju, tieši nepakļaujot galvu aukstuma iedarbībai.  

Ja ir auksts, Jūs varat uzvilkt arī šalli-apkakli – sava veida vesti vai šalli, ko Jūs pārvelkat pār bērna galvu, lai aizsargātu zodu, kaklu un krūšu augšdaļu.

Ja līst, uzvelciet galvā ūdensnecaurlaidīgu lietus cepuri ar malām, kas aizsargā gan seju, gan kaklu mugurpusē. Tā ir lieliska visu gadu.

Pavasaris un vasara

Pavasarī un vasarā laba ideja ir aizsargāt Jūsu bērna galvu ar beisbola cepuri, šalli vai saules cepuri. Saules cepure ar malām parasti nodrošina vislabāko aizsardzību, jo tā no saules aizsargā gan seju, gan kaklu.

Zīdaiņi

Zīdaiņiem, uzturoties ārā,  cepure jāvalkā visu gadu, lai pasargātu viņus no aukstuma un saules gaismas. Izvēlieties plānu kokvilnas cepurīti vasarā un siltāku, pret vēju izturīgu cepuri ziemā.


Klikšķiniet šeit, lai iegūtu informāciju par cepurēm aukstajā laikā. (Saite, kas norāda uz cepurēm)

Klikšķiniet šeit, lai iegūtu informāciju par cepurēm karstajās dienās. (Saite, kas norāda uz saules cepurēm)

Saistītās preces:

Saules cepures, beisbola cepures, vasaras šalles.

Ziemas cepures, aukstuma cepures, šalles-apkakles ziemai.

Bērnu cepurītes visam gadam.