Kas noslogotiem vecākiem noteikti vajadzīgs?

Detaļas

Tas nekad nav patīkami, ja apģērbs pēc dažām mazgāšanas reizēm zaudē savu formu! To saprata Gunila Axén, kad viņa un Katarina af Klintberg 20. gadsimta 70. gados izveidoja pirmo Polarn O. Pyret kolekciju. Un tā joprojām ir taisnība – tagad vairāk nekā jebkad agrāk.

1976. gada katalogā Gunila ir rakstījusi:
"Slinkums ir izgudrojumu māte. Tas patiešām varētu būt moto Mickey apģērbam.* Lai sev ietaupītu laiku un naudu, es izvēlējos strādāt kopā ar viņiem, un padarīt šo apģērbu izturīgu un viegli kopjamu, tā lai atliktu daudz vairāk laika citām jaukām lietām. Piemēram, būt kopā ar saviem bērniem."

Lai padarītu ikdienas dzīvi vieglāku katrai savā profesijā strādājošai sievietei, šāda ideja bija jau pašā sākumā. Tā domāta strādājošām māmiņām, kurām tagad varētu būt laiks gan bērniem, gan karjeras veidošanai. Viņām vajadzīgs viegli kopjams bērnu apģērbs, kas būtu funkcionāls. Gunilai, kura pati ir trīs bērnu māte, bija daudz ideju par to, kā padarīt dzīvi vieglāku, izmantojot racionālāku pieeju, domājot par bērnu (un pieaugušo) apģērbu.

1973. gadā tika uzsākta Polarn O. Pyret bērnu pamata garderobes izveidošana. 1974. gadā tā tika prezentēta sabiedrībai ar plaši izplatītu aicinājumu, un 1975. gadā tika uzsākta tāda apģērba ražošana, kam ir firmas pamatsvītras; tie joprojām ir vieni no mūsu populārākajiem apģērba gabaliem.

Mūsu pamatsvītras tagad redzamas visur, un nav šaubu, ka svītras ir zīmējums, kas patīk ikvienam.

* Septiņdesmitajos gados uz tā bija mazas Mikipeles [Mickey Mouse] attēls, kas uzšūts uz Polarn O. Pyret apģērba, tā pievēršot bērnu uzmanību. Mikipele bija vislabākā izvēle, jo tā bija jauks personāžs. Šodien Mikipele ir aizstāta ar citiem simboliem.