KĀ UZLIKT IELĀPU UZ BIKSĒM

Detaļas

Mēs gribam, lai jūsu apģērbs nēsājas ilgāk.

Ir vērts pirkt labas kvalitātes apģērbu un sekot līdzi, lai to nēsātu vairāki bērni. Jūs ieekonomētu laiku un naudu, kuru jūs iztērēsiet pērkot jaunu apģērbu. Veiciet apģērba remontu, ja tas ir nepieciešams, mazgājiet ne biežāk, kā to vajadzētu. Virsdrēbes ir iespējams dažreiz vienkārši noslaucīt ar mitru lupatiņu nekā izmantot veļas mašīnu. Tas ekonomē elektroenerģiju, ūdeni un mazgājamos līdzekļus. Dažiem mūsu modeļiem ir rezerves kniedes, gumijas, audums ielāpiem – vienkārši pajautājiet jūsu Polarn O.Pyret veikalā.

 


 

Kā uzlikt ielāpu biksēm, kurām ir nepieciešams remonts.

Jums nepieciešams: pāris bikses, kurām nepieciešams remonts, ielāps no atbilstoša auduma, divpusīgā plēve ielāpam (iespējams iegādāties audumu vai rokdarbu veikalos), gludeklis un adata ar diegu.
1.Uz plēves papīra puses uzzīmējiet ielāpa formu. Ielāpam jābūt 2,5 cm lielākam no katras puses nekā caurumam, kuru jūs labojat.

2. Uzlieciet audumu priekš ielāpa kreisajā pusē uz plēves plastmasas pusi. No papīra puses piespiediet ar gludekli (režīms vidēji-karsts, bez tvaika), lai plēve pieliptu pie auduma. Tas aizņems apmēram 30 sekundes.

3. Precīzi izgrieziet uz auduma uzzīmēto ielāpa formu.

4. Noņemiet papīru no plēves un uzlieciet ielāpu ar labo pusi uz augšu bikšu caurumam pa virsu. Piespiediet ielāpu ar gludekli (režīms vidēji-karsts, bez tvaika), lai tas pieliptu pie biksēm. Tas aizņems apmēram 1 min.

5. Nošujiet ielāpu, lai tas stiprāk turas pie biksēm. 

6. Gatavs!