Īss pavasara virsdrēbju apskats

Detaļas

Esat noilgojušies pēc pavasara?

Pavasaris iestājas negaidīti! Polarn O. Pyret sagaida pavasari ar spilgtām krāsām un brīnišķīgiem modeļiem. Vai jūs zinājāt, ka visas mūsu virsdrēbes nesatur perfluorētos savienojumus?

Praktiski vēja necaurlaidīgs flīss apbrīnojami pavasarīgās krāsās.

Vēja necaurlaidīgā flīsa virsjakā jūsu bērnam būs silti un ērti pat visvējainākajā dienā. Tā izgatavota no gaisa caurlaidīga materiāla un tai ir elastīgas aproces ar gumiju un ar atveri īkšķim. Rāvējslēdzējs aprīkots ar gaismu atstarojošiem elementiem, bet augšdaļā aizsegta ar audumu, lai neberztu zodu un vaigus. Vēju aizturošais atloks gar rāvējslēdzēju garantē papildus aizsardzību no aukstuma. Pateicoties īpašām spiedpogām, flīsa virsjaku bez grūtībām var piepogāt vējjakai. Flīsu var valkāt kā otro kārtu ja laukā ir vēsi, vai arī kā trešo kārtu, kad laikapstākļi nedaudz uzlabojušies.

Sagaidiet jaunās spilgtās vējjaku krāsas

Vēja un ūdens necaurlaidīgās vējjakas izgatavotas no izturīga materiāla. Īpašas spiedpogas ļauj piepogāt vējjaku pie ziemas flīsa virsjakas. Pateicoties pilnībā līmētām vīlēm, izstrādājumiem piemīt ūdensizturības īpašības, bet ārējie un iekšējie vēju aizturošie atloki garantē papildus aizsardzību no aukstā gaisa. Kapuce piestiprinājama ar spiedpogām. Apkakles iekšpusē- mīksta flīsa oderīte. Ir īpaši Valcro lipekļi aproču platuma regulēšanai, kā arī divas priekšējās kabatas ar rāvējslēdzējiem. Gaismu atstarojošie elementi bērnu darīs pamanāmu no visām pusēm. Trešā, iekšējā kārta notur siltumu un pasargā no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Atklājiet jaunos Polarn O. Pyret produktus!

Jau šai pavasarī jūs varēsiet iegādāties jaunas spilgtas lencītes biksēm.