Iepazīstieties ar mūsu dizaineri Pernillu Forsmenu

Detaļas

Sveika, Pernilla!

Mēs visi vēlamies vairāk uzzināt par Tevi un Tavu darbu kā Polarn O. Pyret dizainerei. Vai Tu varētu nedaudz pastāstīt- ar ko Tu nodarbojies, pirms pievienojies kompānijai, un ko dari šobrīd?

Mani sauc Pernilla Forsmena, esmu Polarn O. Pyret dizainere. Pirms tam es izstrādāju vīrišķīga stila sieviešu apģērba dizainu. Beidzot man laimējās nokļūt bērnu modes pasaulē, par ko es vienmēr sapņoju. Es pievienojos Polarn O. Pyret 2007.gada rudenī.

Vai Tu varētu aprakstīt vienu parastu dienu savā darbā?

Man nemēdz būt parastu dienu. Neviena diena nelīdzinās citai, sākot no pirmās kafijas tases brokastīs un beidzot ar pārrašanos mājās. Es strādāju atvērtā birojā, tādēļ mēs bieži dalāmies ar idejām un ar kolēģiem apspriežam dažādas tēmas. Pie mums valda radoša, īsta darba atmosfēra. Tai pat laikā ne vienmēr izdodas koncentrēties, visu dienu nenovirzot uzmanību, tādēļ, kad man tas nepieciešams, es strādāju mājās.

Kur Tu smelies iedvesmu?

Lai rastu iedvesmu, man nepieciešams ieraudzīt ko jaunu. Nedrīkst vienkārši sēdēt biroja krēslā un gaidīt, kad ienāks prātā kāda fantastiska ideja. Kad es izeju laukā, mani var iedvesmot pilnīgi viss. Būtībā, es vienmēr atrodos radošos meklējumos, man pastāvīgi rodas jaunas idejas. Pietiek ar kādu nebūt nesvarīgu detaļu- jūs ieraugāt kaut ko vienu, tad vēl ko, bet pēc tam smadzenes brīnumainā veidā apvieno redzēto. Aptuveni tā. Un ikreiz tas ir satriecoši.

Vai, radot jauno kolekciju, Tu vērsies pie kāda pēc palīdzības?

Protams, pie kolēģiem. Arī mani pašas bērni ir neizsīkstošs iedvesmas avots. Viņi ievēro visas priekšrocības un trūkumus, kā arī var pateikt priekšā kaut ko, par ko pieaugušais pat neiedomājas. Vārdu sakot, teicami izmēģinājumu trusīši. Kā likums, apģērbu skices es ņemu līdz uz mājām, lai mani bērni tās pārbaudītu un atklāti man pateiktu- tās ir labas vai ne.

Kas dizainera darbā ir visgrūtākais?

Vienmēr būt radošai, neaizmirstot par katras kolekcijas kopējo ideju.

Kas atšķir Polarn O. Pyret kā darba devēju?

Es nekad neesmu strādājusi kompānijā tāpat vien. Man ir svarīga zīmola filosofija, kā arī pati produkcija – audums, krāsu gamma, dizains un augsta kvalitāte. Man kā dizainerei nepieciešams būt pilnīgi pārliecinātai par produktiem, kurus es radu, bet ar Polarn O. Pyret tas nav sarežģīti. Viņu izstrādājumi bērniem vienmēr ir izcilas kvalitātes un tos var nodot no vecākās māsas jaunākajam brālim. Apģērbs uz gadiem. Man šķiet, tas ir lieliski. Izstrādājot apģērbu, mēs rūpīgi pārdomājam katru sīkumu. Katrai detaļai mūsu apģērbā ir savs īpašs nolūks. Man ir liels gods pārstāvēt kompānijas Polarn O. Pyret bērnu apģērbu.