Ģērbšanās atjautīgi – kārtās

Detaļas

Daudzslāņainības princips ir tikpat vienkāršs, cik ģeniāls. Jūsu bērnu ģērbšana kārtās nodrošinās viņiem siltumu un sausumu. Bet tas nav pats apģērbs, kas nodrošina vislielāko siltumu, tas ir gaiss starp katru kārtu.

Nodrošināt siltumu, izvadīt ārā mitrumu, un ekstremālos apstākļos saglabāt izturību pret lietu un sniegu !

Apģērba pirmā kārta – apakškārta, nodrošina ķermeņa sausumu
Kad Jūsu bērns ir ārā aukstā laikā, spēlējas un darbojas, viņa ķermenis rada siltumu un mitrumu, kas jāizvada no ķermeņa. Tas ir iemesls, kāpēc apģērbam nepieciešama  plāna vilnas kārtiņa, vilnas frotē vai flīss, kas sniedz siltumu un izvada mitrumu.
Kokvilna ir vispatīkamākā ādai, ja laika apstākļi ir maigi un spēles nav pārāk straujas vai izraisa svīšanu.

Apģērba otrā kārta – vidējā kārta, nodrošina ķermeņa siltumu
Vidējā kārta darbojas kā siltumizolācija, un tai jābūt elpojošai. Laba vidēja kārta sastāv no mīksta flīsa vai vilnas frotē un izvada mitrumu, vienlaikus saglabājot siltumu. Ja apģērbs neelpo, ķermenis ātri atdziest un kļūst mitrs.
Šā apģērba biezums var mainīties atkarībā no bērna aktivitātes, aukstuma un vēja. Jūs varat izmantot vairākus dažādus apģērba gabalus kā vidējo kārtu un novilkt tos, ja nepieciešams.

Apģērba trešā kārta virsējā kārta, aizsargā no mitruma un vēja, saglabā siltumu un nodrošina pārmērīga siltuma ventilāciju
Virsējā kārta aizsargā no vēja, lietus un sniega. Vienkārši runājot, tas nodrošina Jums siltumu un sausumu attiecīgos laika apstākļos un vējā.
Mūsu izturīgās virsdrēbes var būt piemērotas jebkurā iespējamā piedzīvojumā. To nodrošina aizsargājošā kārta iekšpusē, kas ir izturīga pret vēju, izvada mitrumu un novērš ūdens iekļūšanu apģērbā. Mūsu virsjakas un bikses ir izliektām piedurknēm un starām, lai veicinātu pieaugošu un dabisku kustīgumu. Līmētās vīles izvada mitrumu. Visām mūsu virsdrēbēm ir 3M atstarotāji ar 360 grādu redzamību