Par mums

Mūsu filozofija  Mūsu atbildība  I Mūsu vēsture

Our philosophy - Polarn O. Pyret

MŪSU FILOZOFIJA

"Mēs vēlamies izveidotpasaulē vislabāko bērnu apģērbu!"

Mūsu koncepcija nav mainījusies kopštā laika,kad parādījās pirmais svītrainais T-krekliņš, – bērniem nepieciešamais apģērbs, kurā var rotaļāties. Tas ir apģērbs, kas ļauj bērniem būt bērniem.

ZīmolsPolarn O. Pyret nozīmē – glītsapģērbs,kas padara dzīvi vienkāršāku. Tas ir apģērbs,kuram jābūt izturīgam un kuru varētu atdod jaunākajam brālim vai māsai. Turklāt tam jābūt mūsdienīgi klasiskam un tā rakstam jābūt vismīļākajās un vislabākajās svītrās pasaulē.

Mēs sākam ar to, kas bērniem ir vislabākais.Tā ir mūsu filozofija,kas nosaka to, kā strādājam un kādus lēmumus Polarn O. Pyretpieņemam. Kad sākam ar to, kas ir vislabākais bērniem, liela nozīme ir vides un sociālajai atbildībai. Kas ir vislabākais bērniem – ir labi arī pieaugušajiem.

 

Sākot arnecilu darbībasuzsākšanu Stokholmā 1976. gadā, piedāvājot strīpainu svīteri, un vēlmi padarīt bērnu apģērbu labāku, šobrīd esam uzņēmums ar aptuveni 100 veikalu tīklu visā Zviedrijā un pārējā Eiropā. Kā izrādās, ne tikai zviedru bērni un vecāki novērtē mūsu apģērba kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti.

Šobrīd priecājamies par iespējuienākt jaunos, citu valstu tirgos. Turklāt ņemam vērāarī mūsu centienus izveidotpasaulē labāko bērnu apģērbu.

UNI UN ECO

Zīmols Polarn O. Pyret veido apģērbu bērniem. Tas var likties nepārprotami, bet esampārliecināti, ka gan zēniem, gan meitenēm vajag labu, ērtu un funkcionālu apģērbu, lai viņi izaugtu par unikālām personībām. Mūsu mērķis ir izveidot pasaulē vislabāko virsjaku, pusgarās zeķes, T-krekliņu un saulescepuri.Kurš ko nēsā un kādās krāsās – tas atkarīgs no Jums. Taču gan zēniem, gan meitenēm ir vajadzīgs glīts, izturīgs un praktisks apģērbs. Tas ir tas, ko mums nozīmē UNI.

Videi draudzīgas produkcijas ražošana ir svarīgs mūsu mērķis, un ekoloģiski tīras produkcijas ražošanas apjomi pieaug katru gadu. Ja vēlaties iegādāties ekoloģisko apģērbu, meklējiet mūsu ECO marķējumu.Tas dod garantiju, ka šis apģērbs ir izgatavots no 100% ekoloģiski tīras kokvilnas.

 

DETAĻAS MŪS PADARA ATŠĶIRĪGUS

Zīmols Polarn O. Pyret veido apģērbu bērniem jau vairāk nekā trīsdesmit gadu. Šajā laikā esam uzzinājuši, kāds apģērbs bērnam kalpo labi un kas ne pārāk. Katra detaļa uz mūsu apģērba, – sākot no T-krekliņa līdz virsdrēbēm – ir izmēģināta un pārbaudīta.

Katrs apģērbs,domājot par bērnu, ir īpaši modelēts. Mums nav kompromisu apģērba kvalitātei, dizainam un funkcionalitātei. Tas ir tas, kas padara mūs atšķirīgus.

APĢĒRBSPAŠIEM MAZĀKAJIEM

Vismazākajās zeķītēs pasaulē ir kaut kas īpašs. Varbūt tas ir tāpēc, ka tās tiek vilktas vismazākajai kājiņai pasaulē.

Lai iepriecinātu mūsu visjaunākos klientus, ir visgrūtāk. Viņi pārbauda visu mūsu zināšanu apjomu. Ja mūsu apģērbs bērniem nepatīk, viņi liek to saprast. Tāpēc mūsu apģērbs ir tik mīksts,ērts un labi mazgājams. To pārbaudījuši tūkstošimazuļiem paredzēto preču izstrādātāju.

 

MUMS PATĪK DAUDZSLĀŅAINĪBA

Kad manam bērnam ir jāvelk cepure? Cik silta ir šī virsjaka? Vai ar šīm biksēm var slidināties uz ledus?Mūsu klientiem ir daudz interesantu jautājumu. Un mēs labprāt uz tiem atbildēsim,– mēs varam nenogurstošiskaidrot par apģērbu un laika apstākļiem. Taču, ja mums jāpasaka galvenais par bērnu apģērbu, tad tā ir daudzslāņainība.Daudzslāņains apģērbs ir vislabākais veids, kā apģērbt bērnu.

Bērni izjūt aukstumu atšķirīgi. Daži bērni pastāvīgi kustas, turpretim citi mierīgi sēž. Nav viegli atrast apģērbu, kas vienādi labi aizsargā gan no lietus, gan no aukstuma. Bērna ģērbšana kārtās Jums ļauj uzvilkt vai novilkt kādu no apģērba gabaliem, tā pielāgojoties laika apstākļiem.Nav svarīgi, kāds ir bērna raksturs.

Izlasiet vairāk par daudzslāņainību.